Nové verze aplikací Jak naladit MALL.TV

Internetovou televizi MALL.TV sice přes klasickou, ani digitální televizní anténu nenaladíte, ale kdekoli a kdykoli ji můžete sledovat na webu www.mall.tv a na mobilu. Mobilní aplikace MALL.TV pro telefony s operačním systémem Android (Samsung, Huawei, Xiaomi, Honor a další) je zdarma ke stažení na Google Play, majitelé iPhonů ji bezplatně získají z App Store.

Co najdete v našich aplikacích?

V aplikaci samozřejmě najdete váš oblíbený obsah. Objevte u nás ale i něco nového! Kdykoliv, kdekoliv a zdarma můžete sledovat nejen originální tvorbu MALL.TV, jako je například oceněný seriál  #martyisdead, původní pořady Překvapivé stavby s Adamem Gebrianem, Zmlsané dějiny s Romanem Vaňkem, ale také vynikající české a zahraniční filmy, třeba Fair Play, Protektor, Amy, Paterson, McQueen nebo oblíbené dokumenty Heleny Třeštíkové Katka, René a další. 

Přes 3,500 videí!

V aplikaci máte k dispozici přes 3,500 videí. Chcete se dívat na seriály, filmy a videa v klidu a pohodlí cestou do práce, ve vlaku nebo na chalupě? Stáhněte si je do svého zařízení a sledujte je offline, kdykoliv si vzpomenete. V momentě, kdy budeme publikovat nové video z pořadu, který odebíráte, dostanete oznámení. S naší aplikací už vám nic neunikne!

Live videa a SLOW TV

V naší aplikaci můžete sledovat i živé přenosy, jako jsou například napínavé starty raket v pořadu Vesmírné starty, soutěžit každé pondělí o super ceny v pořadu Vyhraj to! nebo pozorovat přílety a odlety na rušném Letišti Václava Havla, kde máme umístěnou kameru pro nonstop přenos v rámci Slow TV programu.

Stahování videí pro offline sledování

Přihlaste se v aplikaci, anebo si vytvořte účet, pokud ho ještě nemáte, a můžete sledovat všechna svá oblíbená videa také v offline režimu bez nutnosti připojení k internetu. 

Stáhněte si aplikaci pro vaše zařízení

iPhone a iPad

Stáhněte si aplikaci pro iOS

Android

Stáhněte si aplikaci pro android

― Živý přenos