MALL.TV přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na našem webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní obsah a reklamy. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies, personalizací reklam podle údajů o vašem chování na webu a zájmech získaných od našich partnerů a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.

Více informací o ochraně soukromí
Rozumím

Letadla a letiště

3 série | 13 ep.

Srdeční záležitost nejen pro skalní planespottery, ale všechny milovníky letadel. V živém vysílání z ranveje Letiště Václava Havla (Praha/Ruzyně) můžete sledovat běžný provoz letiště i přílety a odlety těch nejatraktivnějších strojů na hlavní ranveji 24/6. Uslyšíte i komunikaci pilotů s řídicí věží.

Zobrazit více

V PŘÍPADĚ VÝPADKU PROSÍM PIŠTE NA [email protected] DOČKÁTE SE RYCHLÉ OPRAVY PŘENOSU. DĚKUJEME!

Alternate Text
Planespotting
  • Planespotting
  • ON-LINE REPORTÁŽ
  • Záznamy
  • O pořadu
Řazení
Nejnovější
  • Abecedně A-Z
  • Nejnovější
  • Nejsledovanější

Vzletová a přistávací dráha označená RWY 06/24 na Letišti Václava Havla v Praze je pod neustálým dohledem kamerky Slow TV. Ta letadla sleduje ze vzdálenosti téměř dvou kilometrů, ze střechy na parkovišti společnosti GO Parking. V tomto přenosu nabízíme detaily o letadlech a tipy na zajímavé lety. Pro fanoušky čistého záběru jsem připravili speciální stream bez infografiky

Podrobnější informace o letadlech na Letišti Václava Havla (Praha/Ruzyně), jejich fotografie a tipy na zajímavé lety najdete na webu planes.cz.

Běžný provoz Letiště Václava Havla i mimořádné události jako jsou přílety slavných osobností a zajímavých typů letadel nebo křty nových strojů tak můžete sledovat 24 hodin denně. Události, které nestihnete si v přímém přenosu, si pusťte ze záznamu nebo přímo ve videu vraťte díky funkci Timeshift až o tři a půl hodiny zpět.

Každý den se v Praze Ruzyni objeví například Airbus A380, největší dopravní letoun na světě. Díky infografice přímo v obraze navíc budete vždy přesně vědět, na jaké letadlo se právě díváte. Aby byl zážitek kompletní, nezapomeňte zapnout zvuk. Uslyšíte i komunikaci pilotů s řídící věží.

Ruch na Letišti Václava Havla snímá otočná IP kamera Axis P5635, která disponuje až 30násobným zoomem, většinou se díváte “jen” na destinásobné přiblížení. Za běžných okolností míří na hlavní část ranveje 24/6. Při mimořádných situacích ji však na dálku otáčíme tam, kde se právě něco děje. Pokud například probíhá nakládka zásilek do obřího Antonova v prostoru před hangáry, uvidíte i ji. Samotný přenos zajišťuje streamovací aplikace CamStreamer, za instalací stojí společnost NetRex. Systém je připojen k internetu s použitím 4G LTE sítě společnosti O2.

V případě VÝPADKU nám prosím napište na [email protected]. Opravy přenosu se tak dočkáte nejrychleji. Děkujeme, že nám pomáháte!

Poděkování hlavnímu partnerovi:

Kamera se nachází na střeše parkoviště GO Parking v pražské Ruzyni. GO Parking je moderní hlídané parkoviště pro cestující Letiště Praha! Nabízí bezpečné parkování, bezplatný transfer k terminálům letiště (2 300 m) a navíc servis pro vaše auto - mytí a čištění vozu během dovolené nebo pracovní cesty.

 

Produkce: Taktiq Communications

TAKTIQ Communications je komunikační agentura působící v oblasti IT/T a pořadatel konferencí i komunitních eventů.

Odpovědná redaktorka: Leona Daňková

Technik: Petr Kospach

Kontakt: [email protected]

 

 

 

― Živý přenos