MALL.TV přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na našem webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní obsah a reklamy. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies, personalizací reklam podle údajů o vašem chování na webu a zájmech získaných od našich partnerů a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.

Rozumím

Polski film

Čtveřice populárních herců – Tomáš Matonoha, Pavel Liška, Josef Polášek a Marek Daniel – se rozhodla natočit své vzpomínky na bezstarostná léta studií na brněnské JAMU. Originální humor ústředí čtveřice umocňuje osobitý nadhled Jana Budaře, který v téže době studoval na JAMU o několik ročníků níž. Kultovní scénky, sametová euforie, totální svoboda, hudba okamžiku, absurdita mládí či laskavost kamarádství, které pomáhá překonat i to nejtěžší zkouškové období, to vše nabídne Polski film, až přijde do kin.

 

Česko / Polsko, 2012, 113 min

Zobrazit více
Alternate Text
Všechna videa
  • Všechna videa
  • FILM
  • O pořadu
Řazení
Nejnovější
  • Abecedně A-Z
  • Nejnovější
  • Nejsledovanější

Režie: Marek Najbrt

Scénář: Benjamin Tuček, Robert Geisler

Kamera: Miloslav Holman

Hudba: Midi Lidi

Hrají: Pavel Liška, Tomáš Matonoha, Josef Polášek, Marek Daniel, Jan Budař, Jana Plodková, Lucie Benešová, Katarzyna Zawadzka, Krzysztof Czeczot, Marcin Kobierski, Kristýna Boková, John Malkovich, Kryštof Rímský, Simona Peková, Mariana Chmelařová, Marie Ludvíková, Lubor Novotný, Kryštof Hádek, Barbora Milotová, Martin Hofmann, Martin Pechlát, Míša Polášková, Pavel Polášek, Josef Polášek ml., Alžběta Polášková, Roman Slovák, Vladislav Georgiev, Lukáš Hejlík, Sára Křištofová, Benjamín Křištof, Lucián Blažek, Petr Přehnil, Lenka Zogatová, Miroslav Kumhala, Jiří Vyorálek, Ladislav Čumba, Marek Novotný, Marcin Kalisz, Marek Sawicki, Jan Herma, Janusz Kaczmarki, Krys Krystoferson, Michal Krupík

Producenti: Milan Kuchynka

Střih: Pavel Hrdlička ml.

Zvuk: Jakub Čech, Tomáš Zůbek, Marek Hart

Scénografie: Lucie Fejková

Masky: Agnieszka Wasiak

Kostýmy: Andrea Králová

― Živý přenos