MALL.TV přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na našem webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní obsah a reklamy. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies, personalizací reklam podle údajů o vašem chování na webu a zájmech získaných od našich partnerů a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.

Více informací o ochraně soukromí
Rozumím

Chromecast

Chyba přehrávání

Pro zvuk klikněte zde

Další video za

Živě: Milujeme kočičky
Reklama -
Zjistit víc Přeskočit reklamy Přeskočit reklamy Přeskočit reklamy za 5
MallTV Živě: Milujeme kočičky

Sdílejte video

0:00
Živě 00:00 / 00:00
Přehrát
Další
Hlasitost
Nastavení
 • Titulky

 • Kvalita

  Auto HD
 • Kvalita
Airplay
Chromecast
Kino režim
Celá obrazovka

Živě: Milujeme kočičky

 • Publikováno : před 1 měsícem
 • 0
 • 0
 • Oblíbené
 • Sdílet
 • Oblíbené

Příroda a ZOO

3 série | 15 ep.

O videu

Milujeme kočičky

V živém přenosu z kočičího útulku Alfonz Úmonín můžete sledovat 7 koťat s kočičí mámou Radkou. Koťátka se narodila 22. září a jedná se o 5 kočiček (Clare, Cassie, Cloe, Connie a Courney) a 2 kocourky (Calvin a Carlos). Radanka pochází z Čáslavi, kde pobývala na dvorku, ale majitel nechtěl koťata, a tak byla březí Radanka převezena do útulku v Úmoníně. Koťátka jsou zatím kojena maminkou Radanou, ale pomalu objevují svět kolem sebe, hrají si a dovádějí. 

Koťátka jsou k dispozici, pokud byste měli zájem o adopci, kontaktujte prosím útulek. 

Útulek ALFONZ ÚMONÍN

Kočičí útulek ALFONZ ÚMONÍN, z. s. vznikl v roce 2015 a stará se o 25 až 30 zvířat. Prioritu mají vždy kočky nemocné a koťata. Odborný personál a dobrovolníci zde pečují o kočičky 7 dní v týdnu, po celý rok. Zvířecí pacienty se snaží uzdravit, dostat do kondice a umístit do nových domovů. Trvale nemocná nebo postižená zvířata zde často zůstávají jako stálí obyvatelé depozita. Kočky k adopci si můžete prohlédnout na stránkách útulku. Útulek můžete podpořit finančně, adopcí na dálku nebo zasláním krmení a steliva.

Pro přímý přenos používáme speciální streamovací sadu s kamerou AXIS P3375-LV. Abyste mohli sledovat přenos 24 hodin denně, je zde instalovaný noční přísvit. 

V případě VÝPADKU nám prosím napište na [email protected] Opravy přenosu se tak dočkáte nejrychleji. Děkujeme, že nám pomáháte!

Kategorie

Ukázat více Ukázat méně

15 koment.

― Živý přenos