MALL.TV přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na našem webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní obsah a reklamy. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies, personalizací reklam podle údajů o vašem chování na webu a zájmech získaných od našich partnerů a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.

Rozumím

Chromecast

Chyba přehrávání

Vysílání bude brzy zahájeno

Zapnout zvuk

Dalši video za sekund
Živě: Ptačí krmítko v Makově
MallTV Živě: Ptačí krmítko v Makově

Sdílejte video

0:00
Živě 00:00 / 00:00
Přehrát
Další
Hlasitost
Nastavení
 • Titulky

 • Kvalita

  Auto HD
 • Kvalita
Airplay
Chromecast
Kino režim
Celá obrazovka

Živě: Ptačí krmítko v Makově

 • Publikováno : před 7 měsíci
 • zhlédnutí
 • 0 Sledujících diváků
 • 4
 • 4
 • Oblíbené
 • Sdílet
 • Oblíbené

Příroda a ZOO

2 série | 14 ep.

O videu

Ve dne i v noci běží přímý přenos z ptačího krmítka záchranné stanice v Makově. Kromě zimního přikrmování ptactva se stará o desítky zraněných, nemocných, vyčerpaných nebo jinak handicapovaných volně žijících živočichů. Mezi stálé návštěvníky krmítka patří kosi, sojky, strakapoudi, stehlíci a dalších až 50 druhů menšího ptactva. V záběru můžete pozorovat i další stálé obyvatele Makova – srnky, čápy, husy a další. Nezapomeňte zapnout zvuk, krom obrazu se můžete těšit i z uklidňujících zvuků přírody.

Přenos z ptačího krmítka v Makově trvá od listopadu do března, kdy je potřeba menší ptactvo přikrmovat, aby v chladu mělo dostatečné tukové zásoby a neumrzlo. Záchranná stanice nedaleko Písku funguje od roku 1993. O chod se stará hajný Libor Šejna.

Ročně přijme okolo 500 zraněných, nemocných, vyčerpaných či jinak handicapovaných živočichů. Vybavení čítá 35 voliér na ploše 4 000 m2, v současné době zde najdete přibližně 100 živočichů. Srnky, čápy bílé, husy velké, labuť nebo různé druhy kachen můžete spatřit i v živém přenosu.

Mimo péče o zvířata se ve stanici pořádají také vzdělávací programy pro školy a veřejnost. Ročně záchrannou stanici v Makově navštíví přes 10 000 lidí. Staňte se jedním z nich! Více informací včetně otevíracích hodin najdete na webové stránce Makova.

Webová kamera pro přenos z krmítka je v Makově už sedm let. Pro tento přímý přenos používáme speciální streamovací sadu s kamerou Axis Q1615, kterou vytvořili na míru experti ze společnosti NetRex. Streamovací aplikace CamStreamer 2.0 běžící uvnitř kamery zajišťuje vysílání přímo na server MALL.TV. Abyste mohli sledovat přenos 24 hodin denně, je zde instalovaný noční přísvit. A nebylo by to správné ptačí krmítku bez ptačího zpěvu! O ten se stará externí mikrofon.

V případě VÝPADKU nám prosím napište na [email protected]. Opravy přenosu se tak dočkáte nejrychleji. Děkujeme, že nám pomáháte!

Kategorie

Ukázat více Ukázat méně

308 koment.


0/500
― Živý přenos