MALL.TV přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na našem webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní obsah a reklamy. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies, personalizací reklam podle údajů o vašem chování na webu a zájmech získaných od našich partnerů a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.

Více informací o ochraně soukromí
Rozumím

Chromecast

Chyba přehrávání

Pro zvuk klikněte zde

Další video za

Živě: Vánoční stromek pro Prahu
Reklama -
Zjistit víc Přeskočit reklamy Přeskočit reklamy Přeskočit reklamy za 5
MallTV Živě: Vánoční stromek pro Prahu

Sdílejte video

0:00
Živě 00:00 / 00:00
Přehrát
Další
Hlasitost
Nastavení
 • Titulky

 • Kvalita

  Auto HD
 • Kvalita
Airplay
Chromecast
Kino režim
Celá obrazovka

Živě: Vánoční stromek pro Prahu

 • Publikováno : před 2 týdny
 • 1
 • 1
 • Oblíbené
 • Sdílet
 • Oblíbené

Příroda a ZOO

3 série | 17 ep.

🔥 SOUTĚŽ🔥 Napište do komentářů pod přenos se stromečkem 👉  komu byste rádi věnovali ozdobený stromek a my jednoho z vás vybereme! A tomu, koho jste vybrali, stromek předáme 🎅 Soutěž končí 20. prosince, kdy oznámíme vítěze v komentářích!

 

O videu

Harmonogram přenosu 

Harmonogram přenosu 

24.11. – kácení stromu v Semilech

25.11. – převoz stromu do Milovice na parkoviště

25.-26.11. – noční převoz stromu do Prahy

26.11. – zdobení vánoční stromu na Staroměstském náměstí

30.11. – rozsvěcení stromu

5.12 – Mikulášské setkání

7.12. – charitativní koncert „Rádio srdcem pro Život dětem“

23.–24.12. – rozlévání vánoční rybí polévky

31.12. – Silvestrová party – DJ Mikael van Dikeen

5.1. – Tříkrálové oslavy

Sledujte s námi cestu vánočního stromu, který bude letos hlavní ozdobou adventních trhů na Staroměstském náměstí. Ze soukromé zahrady v podhůří Krkonoš až na jedno z našich nejstarších a nejkrásnějších náměstí v centru hlavního města - taková cesta strom čeká a Slow TV bude u toho!

Urostlý smrk pochází tento rok ze Semil a zvítězil v rekordní konkurenci 42 nabídek veřejnosti. Vyrostl na soukromém pozemku do úctyhodné výšky 24 metrů, jeho stáří se odhaduje na 50 až 60 let. Právě kvůli své mohutnosti se ocitl v nabídce stromů pro pražské trhy. Solitér se totiž nachází v zástavbě a v případě silného větru by mohl ohrozit majetek a zdraví obyvatel.

Čeká ho tedy nový úděl - bude hlavní ozdobou na vánočních trzích, které se pravidelně umisťují na předních místech v žebříčcích těch nejkrásnějších vánočních destinací na světě.

Hlavním partnerem přenosu je pořadatel pražských trhů, společnost Taiko. Za umístění kamery na Staroměstském náměstí děkujeme Prague City Tourism. Pro přímý přenos z převozu stromu jsme použili speciální streamovací sadu s kamerou AXIS F41. Za spolupráci děkujeme přepravci Pavel Švestka, s.r.o. Kácení snímá kamera AXIS P1365-E. O záběr na Staroměstské náměstí se postará kamera AXIS 1435-LE. Děkujeme všem partnerům! 

Produkce přenosu patří vzhledem k několika různých lokalitám natáčení k těm náročnějším. V případě VÝPADKU nám prosím napište na [email protected] Opravy přenosu se tak dočkáte nejrychleji. Děkujeme, že nám pomáháte!

Kategorie

Ukázat více Ukázat méně

120 koment.

― Živý přenos