MALL.TV přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na našem webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní obsah a reklamy. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies, personalizací reklam podle údajů o vašem chování na webu a zájmech získaných od našich partnerů a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.

Rozumím

Chromecast

Chyba přehrávání

Vysílání bude brzy zahájeno

Zapnout zvuk

Dalši video za sekund
Živě: Umělá inteligence počítá roušky na Václaváku
MallTV Živě: Umělá inteligence počítá roušky na Václaváku

Sdílejte video

0:00
Živě 00:00 / 00:00
Přehrát
Další
Hlasitost
Nastavení
 • Titulky

 • Kvalita

  Auto HD
 • Kvalita
Airplay
Chromecast
Kino režim
Celá obrazovka

Živě: Umělá inteligence počítá roušky na Václaváku

 • Publikováno : před 1 měsícem
 • zhlédnutí
 • 0 Sledujících diváků
 • 4
 • 4
 • Oblíbené
 • Sdílet
 • Oblíbené

O videu

Naživo: Nosí lidé v ulicích Prahy roušky? AI systém od CogneXa to automaticky vyhodnocuje

Slovenská firma CogneXa, specializující se na umělou inteligenci a automatickou analýzu obrazu či videa, vyvinula softvér Mask Detector. Ten umí automaticky analyzovat, zda člověk má na tváři roušku nebo obdobný ochranný prvek. Díky téhle technologii můžeme sledovat, do jaké míry lidé v ulicích Prahy dodržují nařízení vlády zavedené s cílem zpomalit šíření epidemie koronaviru. 
Sledujeme v přímém přenosu jednu z nejfrekventovanějších pěších zón v ulici Na Můstku v Praze, dříve plnou davů turistů. Od 16. března 2020 je kvůli koronaviru v České republice omezen volný pohyb osob. Jak nouzová situace ovlivňuje běžný život v ulicích? 

Za umístění kamery děkujeme společnosti Martin Tour, za software CogneXa

Live: Do people wear masks in the streets of Prague? The CogneX AI system automatically evaluates this

The Slovak company CogneXa, specializing in artificial intelligence and automatic image or video analysis, has developed the Mask Detector software. It can automatically analyze whether a person has a mask on his face or a similar protective element. Thanks to this technology, we can monitor the extent to which people in the streets of Prague comply with government regulations introduced to slow the spread of the coronavirus epidemic.

Watch live one of the most frequented pedestrian zones – Na Můstku street in the center of Prague, formerly full of tourist crowds. As of 16 March 2020, free movement of persons has been restricted in the Czech Republic due to coronavirus. The prohibition doesn't apply to the necessary journeys to family or loved ones, to the provision of essential necessities of life, such as the purchase of food, medicines or sanitary goods, animal feed, the provision of necessary banking or postal services or refueling. How does the emergency affect daily life in the streets?


We thank Martin Tour for providing placing for the camera and CogneXa for technologic solution.

Kategorie

Ukázat více Ukázat méně

2 koment.


0/500
― Živý přenos