MALL.TV přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na našem webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní obsah a reklamy. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies, personalizací reklam podle údajů o vašem chování na webu a zájmech získaných od našich partnerů a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí.

Rozumím

Příroda a ZOO

2 série | 10 ep.

Opusťte každodenní shon a vydejte se poznávat krásy české a slovenské přírody a poodhalit život zvířat se živými přenosy Slow TV. Od slovenské Malé Fatry po čapí hnízdo v jihočeské záchranné stanici, tyto okouzlující přenosy vás chytnou a už nepustí.

 

Zobrazit více

V PŘÍPADĚ VÝPADKU PROSÍM PIŠTE NA SLOWTV@MALLGROUP.COM. DOČKÁTE SE RYCHLÉ OPRAVY PŘENOSU. DĚKUJEME!

Alternate Text
Řazení
Nejnovější
  • Abecedně A-Z
  • Nejnovější
  • Nejsledovanější

KUKAJ.SK

Součástí pořadu jsou také videa ze stránky Kukaj.sk. Tento projekt se zabývá tvorbou online webových přenosů ze života chráněných živočichů a získal dokonce ocenění ministra životního prostředí Slovenské republiky.

 

ČAPÍ HNÍZDO V MAKOVĚ

Makovští čápi Honzík a Maruška, které můžete obdivovat v našem přenosu, jsou skutečnými starousedlíky záchranné stanice. Žijí zde již 15 let. Odletět ostatně nemohou – mají nevratně poškozená křídla a v divoké přírodě by nepřežili. Letos mají na starosti hned čtyři adoptovaná čápata. Jak si povede čapí rodina?

Hlavní partner:

Záchranná stanice živočichů Makov nedaleko Písku funguje od roku 1993. Vedoucím je hajný Libor Šejna. Stanice ročně přijme okolo 500 zraněných, nemocných, vyčerpaných či jinak handicapovaných volně žijících živočichů. Vybavení čítá 35 voliér na ploše 4 000 m2, v současné době zde najdete přibližně 100 zvířat.

Mimo péče o zvířata se ve stanici pořádají také vzdělávací programy pro školy a veřejnost. Ročně záchrannou stanici v Makově navštíví přes 10 000 lidí. Staňte se jedním z nich! Více informací včetně otevíracích hodin najdete na webové stránce Makova. Pokud se do jižních Čech nechystáte, činnost záchranné stanice můžete podpořit i na dálku!

Technologičtí partneři:

Pro přímý přenos z makovské louky používáme speciální streamovací sadu s kamerou AXIS P1365 Mk II, kterou vytvořili na míru experti ze společnosti NetRex. Přenos z hnízda pak zajišťuje kamera AXIS P1425-LE. Streamovací aplikace CamStreamer 2.0 běžící uvnitř obou kamer a zajišťuje vysílání přímo na server MALL.TV. Abyste mohli sledovat přenos 24 hodin denně, je na obou kamerách instalovaný noční přísvit. Přenos z čapího hnízda se samozřejmě neobejde bez typického čapího klapání zobákem! O jeho zachycení se stará externí mikrofon. 

 

Všem partnerům děkujeme!

 

V případě VÝPADKU nám prosím napište na [email protected] Opravy přenosu se tak dočkáte nejrychleji. Děkujeme, že nám pomáháte!

 

Produkce: Taktiq Communications

TAKTIQ Communications je komunikační agentura působící v oblasti IT/T a pořadatel konferencí i komunitních eventů.

Odpovědná redaktorka: Leona Daňková

Technik: Petr Kospach

Kontakt: [email protected]

 

 

― Živý přenos